Image not available

Witaj w optiGRAF

Skuteczna reklama - liczy się tylko taka!
Jesteśmy agencją reklamową, która świadczy kompleksową obsługę firm w zakresie reklamy, kreowania marki oraz realizacji zleceń z zakresu projektowania i dostawy druków.
Projektujemy i wdrażamy strony internetowe.

masz! reklamę...

Darmowy Informator Reklamowy. Nakład 5.000 szt., przeznaczony dla mieszkańców Wąbrzeźna i okolic. Moduły reklamowe wymiarowo zgodne z popularną codzienną prasą - raz przygotowana reklama graficzna i możesz zlecić druk w masz! i w ulubionej gazecie.

Image not available

Najlepsze Wizytówki

Wizytówka wywodzi się z Chin i jest nieodzownym elementem każdego spotkania biznesowego. Od niej zaczyna się współpraca. Oferujemy najlepsze wizytówki. Zaskocz pozytywnie kontrahentów.

Image not available

Druki wielkoformatowe

Realizujemy zlecenia na druki wielkoformatowe: banery, tablice, plakaty, szyldy itd., które charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz nienaganne projekty skupiające uwagę.

Image not available

Zakładasz własny biznes?
Potrzebujesz skutecznej reklamy, która pozwoli Ci właściwie wystartować?
Dobrze trafiłeś, jesteśmy po to aby Ci pomóc.

Pomagamy wystartować

Zakładasz własny biznes?
Potrzebujesz skutecznej reklamy, która pozwoli Ci właściwie wystartować?
Dobrze trafiłeś, jesteśmy po to aby Ci pomóc.

Image not available

Nowoczesne strony www

Wykonujemy nowoczesne, responsywne strony www, które poprawnie wyświetlają się na komputerach i urządzeniach mobilnych.

Image not available

Współpraca

Podejmując decyzję o współpracy z nami, wreszcie możesz zająć się swoim biznesem.

Zadzwoń teraz

+48 792 66 44 84

lub napisz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zbójno:  +48 792 66 44 84   lub   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ofer­u­jemy pro­jekty i druk wszelkich mate­ri­ałów reklam­owych. Najwięk­szą pop­u­larność zyskały nasze wiz­ytówki, ulotki, fold­ery oraz banery. Ofertę kieru­jemy do mieszkańców i firm ze Zbójna. 

WIZ­YTÓWKI Klasy­czne wiz­ytówki w wysok­iej jakości druku off­se­towego, odpowiedni pro­jekt i właś­ci­wie dobrane infor­ma­cje sprawią, że wzbudzisz zain­tere­sowanie kon­tra­hen­tów, zwró­cisz na siebie uwagę i spraw­isz, że zostanie ona zachowana i wielokrot­nie przy­pomni odbiorcy o Two­jej firmie. Sporym zaskocze­niem może okazać się wręcze­nie pod­wójnej wiz­ytówki — składanej. Pon­adto umożli­wia ona zawar­cie znacznie więk­szej ilości infor­ma­cji w formie oferty przy zachowa­niu stan­dar­d­owych wymi­arów. Dodatkowe zas­tosowanie takich wiz­ytówek to np.: kar­nety umożli­wia­jące zbieranie punktów

ULOTKI Ofer­u­jemy ulotki w sze­rokim zakre­sie papieru w wielu for­mat­ach i nakładach. Wybrane opcje: 135g/​m2 kreda błysk, for­mat A6, A5, A4, A3, DL (najpop­u­larniejsze!) 135g/​m2 kreda błysk, for­mat A4 składane do DL w C lub Z (najpop­u­larniejsza ze składanych!) 170g/​m2 kreda mat + lakier dys­perdyjny, for­mat A6, A5, A4, A3, DL (ele­ganckie!) 250g/​m2 kreda błysk, for­mat A6, A5, A4, A3, DL (ide­alne do menu czy oferty!)

FOLD­ERY W celu zaprezen­towa­nia dużej ilości pro­duk­tów, zas­tosowa­nia bogat­ego opisu należy zde­cy­dować się na foldery. W naszej ofer­cie w zależności od ilości stron proponujemy: - fold­ery w formie broszury (zeszytowe): stron od 8 do 68 A4, A5 pio­nowo, A5 poziomo, A6 pio­nowo, DL, L (105×297), Kwadrat 1 (210×210), Kwa­drat 2 (148×148) - fold­ery klejone stron od 68 do 300 A4, A5, A6, Kwadrat 1 (210×210)

BANERY Umożliwiają trwałą i tanią formę reklamy zewnętrznej. Daj się zauważyć w Zbójnie. Dobrze zaprojektowane zwrócą uwagę przechodniów i przejeżdżających. Baner powinien tylko zasygnalizować istnienie produktu i jednocześnie umożliwić zapamiętanie kluczowych informacji, np. adresu strony www. Oferujemy banery z wysoką jakością druku, solidne i odporne na warunki atmosferyczne. Odpowiednio przymocowane wytrzymają długi czas narażone na deszcz i wiatr. 

Jesteś ze Zbójna lub okolic? Nie szukaj dalej, dobrze trafiłeś!
Dzwoń, pisz:  +48 792 66 44 84 ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PROFESJONALNE PODEJŚCIE • SZYBKA REALIZACJA • KONKURENCYJNE CENY

Dlaczego warto się z nami skontaktować?
  • do każdego zlece­nia pod­chodz­imy indy­widu­lanie lecz z równym zaangażowaniem
  • grun­townie anal­izu­jemy potrzeby klienta aby spełnić najlepiej oczekiwania
  • dzi­ałamy w intere­sie klienta pro­ponu­jąc tanie lub dar­mowe rozwiązania
  • nie odkry­wamy koła kiedy to zbędne… sto­su­jemy sprawd­zone rozwiązania
  • dokład­ność, ter­mi­nowość, sum­i­en­ność, pro­fesjon­al­izm, ucz­ci­wość to nasze przykazania

Uważamy, że grafika na potrzeby firmy powinna być prosta i czytelna przez co będzie szy­bko kojar­zona z branżą, pro­duk­tem czy też marką. Jest to stanowisko zgodne z aktualnymi trendami. Opra­cow­anie grafik nie powinno odby­wać się na wyś­cigi. Spoko­jnie i rozważnie. Dokład­nie i starannie.

Nie ograniczamy się jedynie do druku. Realizujemy również projekty internetowe: strony i sklepy www. Jako uzupełnienie oferty proponujemy wykonanie szyldów i tablic oraz oklejanie witryn i samochodów.